Pirmdiena, 22 Novembris 2021 13:47

Tiešsaistes iedvesmas lekcija "Atgriešanās Latvijā - dzīves pārmaiņu anatomija!"

Otrdien, 23. novembrī, piedalies tiešsaistes iedvesmas lekcijā "Atgriešanās Latvijā - dzīves pārmaiņu anatomija!".

 

FB event 23.11. 1

APRAKSTS

Tiešsaistes iedvesmas lekcija "Atgriešanās Latvijā - dzīves pārmaiņu anatomija!"

  • Otrdien, 23. novembrī, plkst. 17:00 (pēc Latvijas laika)
  • Pasākums notiks tiešsaistē, Facebook Live 

Zemgales Plānošanas reģions sveic Latvijas 103. dzimšanas dienā tautiešus visā pasaulē, un 23. novembrī no plkst.17:00 līdz 18:30 (pēc Latvijas laika) aicina ikvienu uz iedvesmas lekciju tiešsaistē “Atgriešanās Latvijā - dzīves pārmaiņu anatomija”!

  • Lekcijā divās daļās uzstāsies sabiedrībā atzīti eksperti un savas nozares speciālisti - ārsts-psihoterapeits Artūrs Miksons un izaugsmes treneris Jānis Brūns. 
  • Kā pārmaiņu procesu padarīt vieglāku?

Plkst.17:00 – 17:45

Piedzīvojot savā dzīvē pārmaiņas, ir tikai normāli un dabīgi izjust ar bailēm un trauksmi saistītas sajūtas. Jauno apstākļu pieņemšana no mums prasa daudz enerģijas un raisa dažādas emocijas. Kā saglabāt savu iekšējo un vienlaikus arī ģimenes stabilitāti un mieru pārmaiņu laikā? Kā veiksmīgi sadzīvot ar visu jauno? Kā šo procesu padarīt vieglāku? Atbildes palīdzēs rast un ar praktiskiem ieteikumiem dalīsies ārsts-psihoterapeits Artūrs Miksons.

  • Kur rast drosmi pārmaiņām?

Plkst.17:45 – 18:30

Darīt kaut ko lietas labā, vai atstāt visu kā ir? Šis jautājums ir nodarbinājis katru prātu, kurš saskāries ar neapmierinātību un diskomfortu. Pieminot vārdu “pārmaiņas”, bieži nāk domas par grūtībām un diskomfortu. Kā atrast iedvesmu un drosmi pārmaiņām un patiesībā baudīt šo procesu? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs un ar padomiem dalīsies izaugsmes treneris Jānis Brūns. 

Lekcija ir bezmaksas, un tās tiešraide būs skatām Zemgales plānošanas reģiona un Latviesi.com Facebook lapās. Lekciju šajās vietnēs būs iespējams noskatīties arī vēlāk ierakstā. 

Uz pasākumu mīļi aicināti ārvalstīs dzīvojošie tautieši, tie, kuri atgriezušies Latvijā, un ikviens, kurš piedzīvo jaunu sākumu.

Pasākumu organizē Zemgales Plānošanas reģions Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas prioritārā pasākuma 2019.-2021. gadam “Diasporas likuma normu īstenošanai” (Atbalsta pasākums remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”) ietvaros. 

Zemgales plānošanas reģions