Trešdiena, 25 Maijs 2022 08:58

Zemgale aicina!

FB labas cover 3.cikls

Ar mērķi atbalstīt vietējo tūrismu Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam sev atklāt šīs Latvijas daļas īpašās garšas un produktus, kas top no vietējām izejvielām gan pēc senču jau pārbaudītām, gan pavisam modernām receptēm.

Rudenim piestāv gan uz ugunskura tapusi zupa un dažādi tradicionāli un sātīgi ēdieni, gan kāda īpaša alus kausa vai vīna malka baudīšana ar uzkodām un sirsnīgām sarunām. Bez īpaša piedāvājuma nepaliks arī našķu mīļotāji, jo Zemgalē var atrast visu – no klasiskās “Gotiņas” līdz pat čiekuru ievārījumam un cūku pupu kraukšķiem. Tāpēc atliek vien noskatīt vilinošāko piedāvājumu Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils vai Jelgavas novados, kā arī Jelgavas pilsētā  un doties garšas kārpiņu ceļojumā, izzinot arī dažādu produktu tapšanas procesu un vēsturi!

raksti linija

gardeziem cover bilde

Lasīt vairāk...

Zemgales smalkakas garsas

Lasīt vairāk...

zemgale aicina majrazotaju garsas

Lasīt vairāk...

FB lapas cover Esi aktīvs

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ne tikai no jauna atklāt skaistākās Latvijas vietas, bet arī piedzīvot pavisam jaunas, varbūt nedaudz nepierastas un vēl nebijušas izjūtas.

Akcija, kas norit līdz pat nākamā gada februārim, sadalīta vairākos tematiskos ciklos, un vasarai, protams, piestāv visa veida aktīvā atpūta, kam Zemgalē ir visplašākās iespējas. 

Esi aktīvs un izmēģini!

Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils un Jelgavas novadā, kā arī Jelgavas pilsētā var atrast visu, kas tikai ienāk prātā – no jauniem velo un ūdens ceļiem līdz pat atrakciju parkiem, diskgolfam un arī ekstrēmākām atpūtas iespējām pārgalvīgajiem savu robežu izzinātājiem. Lai saprastu, kas vislabāk patīk, galvenais ir spert pirmo soli un izmēģināt!

raksti linija

aktivsZemgale

Lasīt vairāk...

laivumarsrutuyops

Lasīt vairāk...

Zemgales ekstremi aktivi

Lasīt vairāk...

cover attels top velo

Lasīt vairāk...

ZPR FB cover Dodies dabā

Atklāt daudz interesanta un skaista tepat, mūsu Latvijā! Zemgales plānošanas reģions kopā ar novada pašvaldībām – Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils novadiem un Jelgavas pilsētu, ielūdz ikvienu uz tūrisma akciju “Zemgale aicina!”.

Akcija noritēs līdz pat nākamā gada februārim, un tā sadalīta 5 tematiskos ciklos: daba, aktīvā atpūta, gardēžiem domātais, svētki un vēsture, kā arī vēl atsevišķi – ziemas aktivitātes. Jeb citiem vārdiem – katram būs iespēja novada piedāvājumā atrast kaut ko sev interesantu.

Bet ar ko tad Zemgales iepazīšanu sākt? Protams, ar došanos dabā!

Novadu piedāvājums īsākām un garākām pastaigām, skaistu ainavu un dažādu interesantu dabas objektu apskatei tiešām ir plašs. Katrā Zemgales novadā atrodamas gan īpaši veidotas dabas takas, gan parki un dārzi, kur var smelties iedvesmu un idejas arī sava zemes pleķīša izkopšanai. Vairāk lasiet rakstos zemāk.

raksti linija

 laimeipape

Lasīt vairāk...

taakasz

 Lasīt vairāk...

 trusi

Lasīt vairāk...

ligozemgale

Lasīt vairāk...

Vairāk informācijas par tūrisma piedāvājumiem var atrast:

Aizkraukles novada TIC

Bauskas novada TIC

Dobeles novada TIC

Jēkabpils novada TIC

Jelgavā un Jelgavas novadā