Ceturtdiena, 26 Maijs 2022 06:15

Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balva – Jūrmalai un Bauskas novadam

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Biznesa augstskolu "Turība", Junior Achievement Latvia un sabiedriskās domas pētījuma centru SKDS 25.maijā pasniedza Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvas trīs augstāk novērtētajiem pretendentiem kategorijās Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2022 un Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2022.

IMG 5481 2

Trešdien, 25. maijā, norisinājās Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvu pasniegšana, kurā pretendenti tika vērtēti pēc dažādiem kritērijiem - pašvaldības atbildes uz uzņēmēja interesi attīstīt biznesu konkrētajā reģionā, pašvaldības atbalsta izglītības iestādēm uzņēmējdarbības programmu īstenošanā un skolēnu mācību uzņēmumu organizēšanā, pašvaldības pašvērtējuma, uzņēmēju vērtējuma un reģistrēto uzņēmumu daudzuma konkrētajā pašvaldībā.

Kategorijā Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2022 1. vietu ieguva Jūrmalas valstspilsēta, 2. vietu Rīgas valstspilsēta, bet 3. vietu Ventspils valstspilsēta. Savukārt, kategorijā Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2022 1. vietu ieguva Bauskas novads, bet 2. un 3. vietu dala Kuldīgas novads un Tukuma novads.

Jūrmalas valstpilsētas administrācijas Attīstības pārvaldes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vecākā eksperte Rasma Valdmane: "Šis mums ir liels pārsteigums, bet mēs esam ļoti lepni, jo nopietni pie tā strādājam, lai būtu draudzīgi uzņēmējiem. Un tas, ka esam novērtēti, rāda - strādājam pareizā virzienā."

Bauskas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja Laura Ārente: "Tas ir ne tikai liels prieks, bet arī liels stimuls turpināt uzsākto kursu darboties uzņēmējdarbības atbalstam. Sākot jau no pašiem pamatiem, kas tiek ielikti izglītības iestādēs, līdz pat darbam ar uzņēmējiem, risinot viņiem svarīgus jautājumus."

Papildu informācija:

AIJA RUMBA

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

  1. + 371 29385117

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.ltrk.lv